یکی از موانع متداولی که در راه کتاب‌خوانی وجود دارد، عدم دسترسی به منبع عظیم کتاب‌های زبان اصلی است. اگر شما هم در آمازون گشت‌وگذاری در قسمت کتاب‌ها داشته باشید، با عدد عجیبی مواجه می‌شوید! آمازون فقط بیش از ۲ میلیون جلد کتاب انگلیسی دارد!!!

با توجه به علاقه من به زبان انگلیسی، یادگیری بهتر زبان و هم به دلیل درک بهتر مفاهیم کتاب در زبان اصلی، مطالعه کتاب‌های خارجی جایگزین مطالعه ترجمه این کتاب‌ها شده است. اگر شما هم به دلیل اجبار یا علاقه به دنبال ایبوک‌های انگلیسی هستید، یک خبر خوب در انتظار شماست! خبر خوب؟! بله!

جمعی از دوستانم وبسایت داربوک (سفارش کتاب خارجی) را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اند. در این وبسایت می‌توانید به تمامی کتاب‌های نایاب (تاکید می‌کنم تمامی کتاب‌های نایاب!!!) دسترسی پیدا کنید و با هزینه پایین نسخه کاغذی یا الکترونیکی کتاب‌ها را تهیه کنید.

 

 

کتابی که بنده از داربوک سفارش دادم، کتاب Upstarts نوشته برد استون بود. کتاب امسال (۲۰۱۷) چاپ شده است و در هیچ کدام از کتاب‌فروشی‌های انقلاب پیدا نمی‌شود. اما هزینه خرید ایبوک انگلیسی به همراه چاپ و ارسال این کتاب از داربوک، مبلغ ۳۴ هزار تومان شد. باورکردنی است؟ حتی از کتاب‌های فارسی ارزان‌تر…

اما یک خبر خوب دیگر برای شما خوانندگان بلاگِ‌مدیر!

کدتخفیف BLOGEMODIR را هنگام سفارش عنوان کنید تا ۱۵% تخفیف اولین سفارش کتاب زبان اصلی دریافت کنید.

خرید کتاب زبان اصلی یا تجربه خرید کتاب از آمازون (یا تاکید می‌کنم “هر ایبوکی”) به کمک وبسایت داربوک بسیار ساده و راحت است و کتاب‌های الکترونیکی در کمتر از ۱ روز و کتاب‌های چاپ شده در کمتر از ۴ روز به دست شما می‌رسد. اولین مرحله سفارش استعلام قیمت کتاب است. برای اینکار فرم سفارش را در صفحه اصلی داربوک تکمیل کنید. بعد از استعلام قیمت، هزینه سفارش به صورت پرداخت اینترنتی فراهم شده است. بعد از پرداخت لینک دانلود ایبوک یا کتاب چاپ شده به شما ارسال می‌شود.

بنابراین اگر شما هم به دنبال سفارش کتاب خارجی یا خرید کتاب از آمازون هستید (یا به هر جهت علاقه مند به خرید ایبوک انگلیسی یا خرید کتاب زبان اصلی به صورت چاپ شده هستید) وبسایت داربوک در خدمت شماست.

آیا شما هم از خدمات مشابه داربوک استفاده می‌کنید؟ می‌توانیم با معرفی وبسایت‌های مفید و کاربردی به یکدیگر کمک کنیم.

نوشته خوبی بود؟ با دوستانتان به اشتراک بگذارید