شیما مسائلی
مشکلات کسب و کارها: 5 مشکل قابل اجتنابی که کسب و کارهای زیادی را تعطیل کرد

کسب و کار موفق: ۵ دردسر قابل اجتنابی که کسب و کارهای زیادی را تعطیل کرد

مشکلات زندگی و همینطور مشکلات کسب و کارها به وجود می‌آیند و این بخش جدا نشدنی دنیای ماست. اغلب این مشکلات غیر قابل پیش بینی‌، غیر منتظره و تصادفی‌اند. به همین دلایل غیر قابل اجتناب هستند و وقتی اتفاق می‌افتند، مثل یک تراژدی آثار زیان باری ایجاد می‌کنند. اما اغلب مشکلات کسب و کارها بر عکس‌اند. این مشکلات قابل پیش بینی و کاملا اجتناب پذیرند، با اینحال تعداد بیشماری از کسب و کارها را نابود کرده‌اند. بنابراین اگر کسب و کار شما تسلیم این قبیل مشکلات قابل اجتناب شود، قطعا پشیمان خواهید شد.

بیشتر بخوانید
خلاصه کتاب ایده عالی مستدام

خلاصه کتاب “ایده عالی مستدام” (Made to Stick)

چرا برخی ایده ها ماندگارند اما برخی دیگر نه؟ نویسندگان کتاب “ایده عالی مستدام” قصد دارند علت موفقیت ایده‌ها را برای ما کالبدشکافی کنند و بیاموزند چگونه ایده‌های ماندگار و به‌یاد ماندنی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید
کارآفرین درونگرا: چگونه با وجود درونگرایی، کارآفرین باشیم؟

چگونه با وجود درونگرایی کارآفرین باشیم؟

بپذیرید که درونگرایی یک نفرین نیست بلکه اگر بدانید چگونه باید از آن استفاده کنید، یک نقطه قوت محسوب می‌شود.کارآفرینان بزرگ بسیاری در جهان درونگرا بوده و هستند. اینجا درباره‌ کارآفرین درونگرا بخوانید.

بیشتر بخوانید
خلاصه کتاب ذهنیت موسس کریس زوک و جیمز آلن

خلاصه کتاب ذهنیت موسس (Founder’s Mentality)

کدام ویژگی‌های ذهنی یک موسس می‌تواند در شرایط دشوار، کسب‌وکار او را از سقوط ممتد نجات دهد؟ کتاب ذهنیت موسس (Founder’s Mentality)، نوشته کریس زوک و جیمز آلن، به توضیح این ویژگی‌ها پرداخته است.

بیشتر بخوانید

© تمامی حقوق مادی و معنوی سایت بلاگِ مدیر متعلق به شیما مسائلی است | 2018 | Blogemodir.com